Aktualności

Komunikat

Lipiec 2021 r.

W miesiącu lipcu firma Geokart-International Sp. z o.o. wygrała dwa przetargi. Tym samym zostały podpisane umowy ze Starostwem Powiatowym w Puławach oraz Starostwem Powiatowym w Staszowie.


Gala w Filharmonii Podkarpackiej

Czerwiec 2021 r.

W dniu 24 czerwca 2021 roku, podczas gali w Filharmonii Podkarpackiej, wręczono certyfikaty „Wiarygodna Firma Województwa Podkarpackiego” oraz wyróżnienia „Lider Województwa Podkarpackiego”. Organizatorem przedsięwzięcia jest Izba Przemysłowo-Handlowa. W wydarzeniu udział wzięła Wojewoda Podkarpacki Ewa Leniart. Geokart-International Sp. z o.o. po raz kolejny znalazł się w gronie wyróżnionych. Firmy, aby zdobyć wyróżnienie muszą, oprócz posiadania bardzo dobrej opinii w środowisku gospodarczym, złożyć wiele dokumentów, gwarantujących miano wyróżnienia oraz posiadać aktualny certyfikat wiarygodności a w okresie ostatnich dwóch lat uzyskiwać odpowiednie wyniki zarówno w przychodach, jak i zatrudnieniu. Cieszy nas fakt, że pomimo zawirowań związanych z pandemią, udało się spełnić nam wymogi gospodarcze, utrzymać zatrudnienie, dbać o pracowników i cieszyć się zaufaniem kontrahentów.


Integracja w Geokart-International

Czerwiec 2021 r.

W dniach 11.06-13.06.2021 w Hotelu Karino SPA *** w Berezce, odbyła się integracja firmowa połączona ze szkoleniem pt. „Komunikacja w zespole”. Celem szkolenia było poznanie technik i zasad skutecznej komunikacji w zespole, nabycie umiejętności sprawnego identyfikowania sytuacji konfliktowych oraz efektywnego zarządzania konfliktem. Podczas wyjazdu pracownicy mogli korzystać ze strefy SPA oraz licznie zorganizowanych atrakcji na świeżym powietrzu, dodatkowo korzystając z uroków pięknych Bieszczad.


Geokart-International Sp. z o.o. sponsorem nagród

Maj 2021 r.

W dniach 27-29 maja 2021 roku w Zespole Szkół Kształcenia Ustawicznego w Rzeszowie odbyła się XLIII Olimpiada Wiedzy Geodezyjnej i Kartograficznej – etap okręgowy i centralny. Tak jak w latach poprzednich, tak i w tym roku Geokart-International Sp. z o.o. ufundował nagrody, które podniosły poziom organizacyjny olimpiady i ucieszyły zwycięzców.