Aktualności

Noworoczne spotkanie Rady Gospodarczej

Styczeń 2024 r.

W styczniu odbyło się noworoczne posiedzenie Rady Gospodarczej przy Prezydencie Miasta Rzeszowa, w którym udział wziął również Prezes Zarządu Sebastian Skalski. Tematem spotkania były działania na arenie krajowej i zagranicznej w minionym roku oraz przedstawienie planów na rok 2024. Powołane zostały również w ramach Rady Zespoły Tematyczne. Z racji tego, że Prezes Geokart-International Sp. z o.o. jest również Członkiem Rady Gospodarczej, pracownicy firmy będą mogli wspomóc pracę Zespołów Tematycznych.


Najnowszy zakup - Drukarnia Geokart-International Sp. z o.o.

Listopad 2023 r.

Z przyjemnością informujemy o kolejnym zakupie. Nasz park maszyn do niskonakładowego druku cyfrowego poszerzył się o nowoczesny ploter marki Canon. Umożliwia druk kolorowy z roli papieru o szerokości do 1118mm. Dzięki temu zakupowi możemy efektywnie i z najwyższą jakością drukować plakaty, które są doskonałym sposobem na promocję produktów i usług. Zapraszamy do naszej drukarni po plakaty w wysokiej jakości!


Geokart-International Sp. z o.o. członkiem ZOPI

Wrzesień 2023 r.

Nasza Spółka dołączyła do grona członków ZOPI, którego głównym celem jest propagowanie ochrony interesów podmiotów skupiających swoją działalność na projektowaniu, usługach inżynieryjnych oraz usługach powiązanych z usługami Inżynierów i Projektantów.


Wizyta w Bergamo

Lipiec 2023 r.

Stale modernizujemy i unowocześniamy zaplecze sprzętowe, by spełniać najwyższe wymagania naszych klientów. W poszukiwaniu nowych rozwiązań technologicznych odwiedziliśmy oddział MECCANOTECNICAGROUP, posiadający w swojej ofercie urządzenie do szycia książek, którego interesującym nas atutem jest wsparcie procesu niskonakładowego druku cyfrowego. Wizytowaliśmy także w SCS Automaberg. Urządzenie tego producenta, które leży w kręgu naszego zainteresowania to maszyna sztancująca z możliwością dodatkowej obróbki i uszlachetnień, które znaczącą wpływają na efekt końcowy, gdy chcemy nadać pracy nieprzeciętnego charakteru i elegancji.


Gala w w Filharmonii Podkarpackiej

Czerwiec 2023 r.

W dniu 22 czerwca 2023 roku, podczas gali w Filharmonii Podkarpackiej, wręczono certyfikaty „Wiarygodna Firma Województwa Podkarpackiego” oraz wyróżnienia „Lider Województwa Podkarpackiego”. Tradycyjnie organizowana przez Izbę Przemysłowo-Handlową w Rzeszowie od 2002 roku impreza jest promocją idei oraz przedsiębiorców stosujących najlepsze wartości podczas prowadzenia działalności gospodarczej. Jednocześnie jest to uhonorowanie firm bezpośrednio wpływających na rozwój gospodarczy naszego województwa oraz najbardziej zaangażowanych w czynną walkę z bezrobociem. W obecności zaproszonych gości, okolicznościowe dyplomy i statuetki wręczała wyróżnionym firmom m.in. wojewoda podkarpacki Ewa Leniart. Geokart-International Sp. z o.o. po raz kolejny znalazł się w gronie wyróżnionych.