Aktualności

Geokart-International podpisał nowe umowy

Marzec 2022 r.

Na przełomie lutego i marca Firma Geokart-International podpisała umowy na realizację kontraktów dotyczących modernizacji szczegółowej osnowy geodezyjnej wysokościowej, z Powiatem Łódzkiem, Ostrowieckim oraz Starostwem Powiatowych w Myśliborzu i Powiatowym Ośrodkiem Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej w Poznaniu.


Kontrakt na mapy

Grudzień 2021 r.

Drukarnia Geokart-International Sp. z o.o. podpisała umowę z Departamentem Turystyki Województwa Małopolskiego z siedzibą w Krakowie na produkcję 4 rodzajów map turystycznych: Wiślana Trasa Rowerowa, VeloDunajec, VeloMetropolis, VeloNatura


System drukujący Xerox® Versant® 280

Grudzień 2021 r.

Drukarnia zakupiła cyfrowy system produkcyjny oferujący zaawansowane możliwości automatyzacji oraz wysoką wydajność. Oprócz druku kolorowego w wysokiej jakości wyposażony jest także w zestaw z wymiennymi tonerami Xerox® Adaptive CMYK+ umożliwiający wydruki złotym, srebrnym, białym oraz bezbarwnym tonerem. Linia Versant to urządzenia o większych możliwościach, dających lepsze efekty pracy, wyposażone w narzędzia automatyzacji jakości druku. Urządzenie jest w stanie drukować na różnych rodzajach podłoża: papierach kredowych, fakturowanych, syntetycznych, magnetycznych, kopertach.


Geokart-International Sp. z o.o. po raz kolejny sponsorem

Listopad 2021 r.

Geokart-International Sp. z o.o. został sponsorem Szkoły Mistrzostwa Sportowego Resovia Rzeszów.


Geokart wspiera AKSEL-RESOVIA-2021

Listopad 2021 r.

W listopadzie odbył się Ogólnopolski Turniej Tańca AKSEL-RESOVIA-2021. Nasza firma jak co roku zaangażowała się w zorganizowanie turnieju, udzielając wsparcia finansowego.