Aktualności

Kolejne urządzenie marki Xerox

Sierpień 2022 r.

W ostatnim czasie zmodernizowaliśmy nasz park maszyn do druku cyfrowego. W naszej drukarni pojawiło się kolejne urządzenie marki Xerox. To monochromatyczny system serii PrimeLink oferujący wysoką jakość oraz produkcyjną wydajność druku.


Geokart wspiera SMS Resovia

Lipiec 2022 r.

Geokart-International Sp. z o.o. dołączyła do grona partnerów strategicznych Akademii Piłkarskiej SMS Resovia.


Gala w Filharmonii Podkarpackiej

Czerwiec 2022 r.

23 czerwca 2022 roku w Filharmonii Podkarpackiej w Rzeszowie odbyła się uroczysta Gala Wiarygodnych Firm i Liderów Województwa Podkarpackiego. Partnerem Gali był Bank Gospodarstwa Krajowego, zaś sponsorem Gali – PKO Bank Polski. Tradycyjnie organizowana przez Izbę Przemysłowo-Handlowa w Rzeszowie od 2002 roku impreza jest promocją idei oraz przedsiębiorców stosujących najlepsze wartości podczas prowadzenia działalności gospodarczej. Jednocześnie jest to uhonorowanie firm bezpośrednio wpływających na rozwój gospodarczy naszego województwa oraz najbardziej zaangażowanych w czynną walkę z bezrobociem. Geokart-International Sp. z o.o. po raz kolejny znalazł się w gronie wyróżnionych.


Integracja w Geokart-International

Czerwiec 2022 r.

W dniach 03.06-05.06.2022 odbyła się integracja firmowa połączona ze szkoleniem pt. „Teamworking, efektywny i zaangażowany zespół”. Celem szkolenia było poznanie technik i narzędzi skutecznego porozumiewania się oraz sposobów motywacji i wpływu na efektywność pracy. W tym roku odpoczywaliśmy w Hotelu Tatra w Zakopanem. Obowiązkowym punktem integracji był wjazd kolejką na Kasprowy Wierch oraz spacer wzdłuż Krupówek. Podczas wyjazdu pracownicy mogli korzystać ze strefy SPA oraz licznie zorganizowanych atrakcji na świeżym powietrzu, dodatkowo korzystając z uroków pięknych Tatr.


Geokart wspiera AKSEL-RESOVIA - 2022

Maj 2022 r.

W dniach 21.05-22.05.2022 odbył się Ogólnopolski Turniej Tańca Aksel-Resovia w Łańcucie. Geokart-International Sp. z o.o. co roku wspiera wydarzenie. Również i w tym roku Drukarnia Geokart-International Sp. z o.o. udzieliła wsparcia w formie druku plakatów.