Aktualności

Miasteczko Świąteczne 2022

Grudzień 2022 r.

Wzorem ubiegłych lat na rzeszowskim Rynku w grudniu pojawiło się Świąteczne Miasteczko.
Geokart-International Sp. z o.o. dołączył do sponsorów tego wydarzenia.


Komunikat

Listopad 2022 r.

Firma Geokart-International Sp. z o.o. podpisała umowę z firmą DOMOST Sp. z o.o. na dwa kontrakty dot. obsługi geodezyjnej dla inwestycji pn. „Modernizacja peronu na stacji Bystrzyca koło Lublina na linii kolejowej nr 30” oraz dla zadania pn. „Modernizacja przystanku w stacji Kraśnik przy linii kolejowej nr 68”.


Geokart-International Sp. z o.o. sponsorem nagród

Październik 2022 r.

W dniach 27-28 października 2022 r. w Zespole Szkół Drogowo-Geodezyjnych i Licealnych im. Augusta Witkowskiego w Jarosławiu, odbyła się XLV edycja Olimpiady Wiedzy Geodezyjnej i Kartograficznej – etap szkolny. Tak jak w latach poprzednich, tak i w tym roku Geokart-International Sp. z o.o. ufundował nagrody, które podniosły poziom organizacyjny olimpiady i ucieszyły zwycięzców.


Zmarł Lech Fronckiel

Październik 2022 r.

3 października w wieku 68 lat zmarł Lech Fronckiel, wieloletni członek zarządu spółki Geokart-International w Rzeszowie.
Msza św. żałobna odbędzie się w piątek 7 października o godz. 13.00 w kościele pw. Niepokalanego Poczęcia N.M.P. w Nieporęcie. Po mszy nastąpi odprowadzenie i pochówek na cmentarzu parafialnym.


Odsłonięcie pomnika Geodezji Europejskiej

Wrzesień 2022 r.

14 września na placu Teatralnym uroczyście odsłonięto pomnik Geodezji Europejskiej. W uroczystości uczestniczył również Zarząd Geokart-International Sp. z o.o.
Odnowiona kolumna upamiętnia jeden z największych projektów geodezyjnych na świecie – pomiar długości łuku geodezyjnego równoleżnika 52° N, który przebiega przez całą Europę i właśnie w tym miejscu przez Warszawę.