Aktualności

Informacja

Maj 2023 r.

Dnia 6 maja 2023 r. Geokart-International Sp. z o.o. została członkiem Polsko-Ukraińskiej Izby Gospodarczej.


Polska Geodezja Komercyjna

Marzec 2023 r.

W dniach 16.03-17.03.2023 w Warszawie odbyło się nieformalne spotkanie Polskiej Geodezji Komercyjnej.


Spotkanie Prezesa Geokart-International Sp. z o.o. z Ambasadorem Rumunii

Marzec 2023 r.

14 marca 2023 r. Pan Prezes Zarządu Sebastian Skalski wziął udział w spotkaniu w Izbie Przemysłowo – Handlowej w Rzeszowie . Gościem spotkania był Ambasador Rumunii – JE Theodora Cosmin Onisii oraz Stefan Porojan, szef sekcji ekonomicznej w Ambasadzie i Petrut Alexandru pierwszy sekretarz Ambasady Rumunii. Przedstawiono m.in. możliwości gospodarcze i inwestycyjne w tym kraju, natomiast uczestniczący w spotkaniu członkowie Izby, również zaprezentowali profile swoich działalności oraz przybliżyli obraz i potencjał podkarpackiego biznesu. Przedmiotem pozostałych rozmów była możliwość nawiązania współpracy pomiędzy obydwoma krajami oraz inicjatywy dotyczące rozwoju gospodarczego pomiędzy Polską a Rumunią.


Geokart wspiera AKSEL-RESOVIA - 2023

Marzec 2023 r.

W dniach 04.03-05.03.2023 odbył się Ogólnopolski Turniej Tańca Aksel-Resovia w Łańcucie. Geokart-International Sp. z o.o. co roku wspiera wydarzenie. Również i w tym roku Drukarnia Geokart-International Sp. z o.o. udzieliła wsparcia w formie druku plakatów i dyplomów.


Komunikat

Luty 2023 r.

Firma Geokart-International Sp. z o.o. wygrała kolejny przetarg i tym samym podpisała umowę ze Starostwem Powiatowym w Puławach na „Modernizację szczegółowej osnowy wysokościowej.”