Aktualności

Geokart-International Sp. z o.o. członkiem ZOPI

Wrzesień 2023 r.

Nasza Spółka dołączyła do grona członków ZOPI, którego głównym celem jest propagowanie ochrony interesów podmiotów skupiających swoją działalność na projektowaniu, usługach inżynieryjnych oraz usługach powiązanych z usługami Inżynierów i Projektantów.


Wizyta w Bergamo

Lipiec 2023 r.

Stale modernizujemy i unowocześniamy zaplecze sprzętowe, by spełniać najwyższe wymagania naszych klientów. W poszukiwaniu nowych rozwiązań technologicznych odwiedziliśmy oddział MECCANOTECNICAGROUP, posiadający w swojej ofercie urządzenie do szycia książek, którego interesującym nas atutem jest wsparcie procesu niskonakładowego druku cyfrowego. Wizytowaliśmy także w SCS Automaberg. Urządzenie tego producenta, które leży w kręgu naszego zainteresowania to maszyna sztancująca z możliwością dodatkowej obróbki i uszlachetnień, które znaczącą wpływają na efekt końcowy, gdy chcemy nadać pracy nieprzeciętnego charakteru i elegancji.


Gala w w Filharmonii Podkarpackiej

Czerwiec 2023 r.

W dniu 22 czerwca 2023 roku, podczas gali w Filharmonii Podkarpackiej, wręczono certyfikaty „Wiarygodna Firma Województwa Podkarpackiego” oraz wyróżnienia „Lider Województwa Podkarpackiego”. Tradycyjnie organizowana przez Izbę Przemysłowo-Handlową w Rzeszowie od 2002 roku impreza jest promocją idei oraz przedsiębiorców stosujących najlepsze wartości podczas prowadzenia działalności gospodarczej. Jednocześnie jest to uhonorowanie firm bezpośrednio wpływających na rozwój gospodarczy naszego województwa oraz najbardziej zaangażowanych w czynną walkę z bezrobociem. W obecności zaproszonych gości, okolicznościowe dyplomy i statuetki wręczała wyróżnionym firmom m.in. wojewoda podkarpacki Ewa Leniart. Geokart-International Sp. z o.o. po raz kolejny znalazł się w gronie wyróżnionych.


Integracja Geokart-International Sp. z o.o.

Czerwiec 2023 r.

W dniach 16.06-18.06.2023r. odbyła się integracja firmowa. W tym roku odpoczywaliśmy w Hotelu Smile *** Szczawnica. Obowiązkowym punktem integracji był spływ Dunajcem. Wybraliśmy się również na spacer wąwozem Homole do punktu widokowego. Podczas wyjazdu pracownicy mogli korzystać ze strefy SPA oraz licznie zorganizowanych atrakcji na świeżym powietrzu, dodatkowo korzystając z uroków gór.


Nowy zakup – Drukarnia Geokart-International Sp. z o.o.

Maj 2023 r.

Urządzenia do obróbki introligatorskiej wpływają na finalny wygląd oraz jakość wydrukowanego produktu. W naszej pracowni introligatorskiej pojawiło się właśnie kolejne z nich – profesjonalna przepycharka firmy BUSCH. Jest to urządzenie służące do wykrawania produktów takich jak: etykiety, zawieszki, karty do gry, fiszki, bileciki, kupony rabatowe itp. Maszyna umożliwia wykrawanie w jednym przebiegu stosu arkuszy o wysokości do 200mm. Wykrojniki stosowane w tej maszynie są bardzo precyzyjne a linia cięcia jest gładka, bez widocznych punktów łączeń jak w tradycyjnym wykrawaniu.