Drukarnia Geokart-International – Rzeszów

Drukarnia Geokart-International działa na rynku już od 2000 roku. Początkowo zajmowaliśmy się wyłącznie drukiem map. Nowoczesny park maszynowy – nasza drukarnia posiada dwie maszyny offsetowe: Heidelberg Printmaster 102 (format B1), Komori Lithrone 428 EM (format B2), dwa urządzenia firmy XEROX do druku cyfrowego – oraz bogato wyposażona introligatornia, jak również zapotrzebowanie rynku sprawiły, że rozszerzyliśmy naszą ofertę produktową o linię do oprawy twardej.
 
Obecnie wykonujemy dla agencji reklamowych, wydawnictw i innych firm wysokiej jakości plakaty, foldery, ulotki, katalogi oraz inne nietypowe druki. Współpracujemy także z wieloma przedsiębiorstwami, dla których drukujemy różnorodne opakowania i etykiety. W dalszym ciągu specjalizujemy się również we wszelkiego rodzaju wydawnictwach kartograficznych.

​​​Staramy się szukać niekonwencjonalnych rozwiązań, zarówno projektowych, jak i technologicznych, dlatego nasze prace są atrakcyjne i oryginalne. Dzięki ciągłemu rozwojowi jesteśmy w stanie sprostać każdemu zadaniu, począwszy od projektu, poprzez druk, procesy wykończeniowe i dostarczenie do klienta.
 
W trosce o środowisko naturalne dokonaliśmy zakupu CTP do bezodczynnikowego wywoływania form drukarskich do formatu B1. Dzięki wyeliminowaniu procesu chemicznego ta nowoczesna technologia pozwoli nam na uzyskanie lepszej jakości druku, co przełoży się na większe zadowolenie naszych klientów.

​Doświadczona załoga oraz nowoczesne maszyny i urządzenia stanowią gwarancję jakości potwierdzoną prestiżową nagrodę Polskiej Izby Druku „Złoty Gryf” 2005 za najwyższą jakość w poligrafii. Jednak dla nas najważniejszą nagrodą jest zaufanie naszych Klientów, którzy obdarzają nas nim na co dzień.

​Zaufało nam wiele agencji reklamowych, prywatnych firm jak również wiele instytucji takich jak:

  • Narodowy Instytut Dziedzictwa w Warszawie
  • Muzeum Powstania Warszawskiego w Warszawie
  • Ministerstwo Sprawiedliwości
  • Uniwersytet Rzeszowski
  • Gmina Miejska Przemyśl
  • Muzeum Kresów z Lubaczowa
  • Muzeum Śląskie w Katowicach
  • Wojewódzki Urząd Pracy z Rzeszowa
  • i wiele innych.

Oprawa twarda

Zakup linii do oprawy twardej współfinansowany z projektu Unii Europejskiej pozwolił nam na poszerzenie swojej działalności – tym samym jedną z naszych specjalności jest obecnie oprawa twarda. Oprawę twardą wykonujemy w oparciu o wiedzę popartą wieloletnim doświadczeniem. Dlatego możemy podejmować się jej wykonywania zarówno w klasycznej formie jak też według autorskich projektów Klientów.
W dzisiejszych czasach, oprawa twarda jest postrzegana jako jedna z bardziej prestiżowych i jednocześnie najatrakcyjniejsza z form oprawy. Oprawa ta spełnia kilka funkcji ponieważ nie tylko chroni druk przed uszkodzeniem i zniszczeniem, ale przede wszystkim nadaje oryginalny i jedyny w swoim rodzaju styl publikacji.

Oprawę twardą możemy wykonać w różnych formatach nawet nietypowych zarówno w układzie pionowym – książki i publikacje oprawiane są po długim boku, jak też w układzie albumowym – książki i publikacje oprawiane są po krótkim boku. Nie ma dla nas znaczenia nakład jaki zamówił Klient pracę naszą zawsze wykonujemy fachowo i z najwyższą starannością – nasze motto to: „KŁADZIEMY NACISK NA JAKOŚĆ”.

Geokart-International Spółka z o.o. – ​Drukarnia offsetowa

36-007 Krasne 178a
tel. 17 85-550-01
fax 17 85-550-02
e-mail: 
drukarnia@geokart.com.pl

Dyrektor Drukarni Offsetowej
mgr inż. Iwona Lubecka
tel. 17 85-550-01
e-mail: i.lubecka@geokart.com.pl